Pakiety Świąteczne.

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Warto pomyśleć o swoich najbliższych i obdarować ich wyjątkowym prezentem. Mamy dla Was dwie propozycje pakietów świątecznych 🙂
Pakiet nr 1 – trzy różne  miody po 400g (do wyboru: rzepakowy,  wielokwiatowy, akacjowy, lipowy oraz miód późnego lata z kakao),
Pakiet nr 2 – jest efektem współpracy z lokalnym Stowarzyszeniem Made in Bończa, które tak jak my w tym roku otrzymało certyfikat Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Pakiet zawiera 4 produkty:
– miód (masa netto 700g),
– słoiczek specjałów od Stowarzyszenia Made in Bończa*,
– dwie świece woskowe i sianko pod obrusek wigilijny,
– słoiczek pyłku kwiatowego 106 ml, bądź miodek z kakao/cynamonem 106ml.

Pakiety są gotowym prezentem, każdy ręcznie robiony, jedyny w swoim rodzaju. Idealny prezent pod choinkę dla bliskiej Ci osoby.
Do zakupu prezentów zapraszamy na Warecki Rynek 16 grudnia, gdzie odbędzie się Jarmark Świąteczny. Tam dostępne będą również inne zestawy świąteczne. Zamówienia można składać już dziś! Zapraszamy do kontaktu 🙂

*Specjały od Stowarzyszenia Made in Bończa, do wyboru jeden z 5 smaków:
1. „Będzie piekło” to musztarda jabłkowa z mielonymi ziarnami gorczycy należydo grupy musztard ostrych i zdecydowanych w smaku, typu dijon. Idealnie pasujedo mięs i wędlin.

2. „…chwilowo pali nas” to musztarda jabłkowo-gruszkowa jest średnio ostrą musztardą z całymi ziarnami gorczycy, w typie musztard francuskich. Jej słodko-ostry smak jest idealnym dodatkiem do mięs, serów oraz składnikiem dressingów i sosów.

3. „jabłko czuje miętę” to mus jabłkowy wzbogacony zaskakującą nutą mięty pieprzowej, która nadaje mu orzeźwiający i niepowtarzalny smak. Fantastycznie sprawdza się w połączeniu z lodami, ale nie tylko.

4. „chilli jabłko” towyrazisty sos jabłkowy z dodatkiem słodkiej papryki oraz wyraźną nutą papryczkichilli. Jego delikatnie pikantny smak jest idealnym dodatkiem do mięs, serów,makaronów oraz ryżu.

5. „Romans na gałęzi”to aksamitny mus jabłkowo gruszkowy. Doskonale uzupełniające się smaki tworząniebanalne połączenie będące doskonałą alternatywą dla standardowych dżemówjabłkowych. Pasuje idealnie do serów miękkich, naleśników, lodów i ciast.