Zaczynamy powoli myśleć o świętach Bożego Narodzenia i prezentach dla najbliższych… Jak co roku przygotujemy dla was gotowe zestawy świąteczne by ułatwić wam wybór odpowiedniego upominku dla najbliższych. Każdy z nich będzie inny, wyjątkowy, robiony na zamówienie i skomponowany przez was. W tym roku dzięki współpracy z lokalnym artystą możemy zaoferować wam coś wyjątkowego i innego niż w ubiegłych latach.

Zestawy świąteczne z naszym miodem zapakowane w przepiękne i niepowtarzalne misy od PatinaStyle. Ceramika od PatinaStyle jest w całości wykonywana ręcznie w pracowni, która znajduje się tuż pod Warką. Naczynia są toczone na kole garncarskim, a następnie dwukrotnie wypalane w temp. 910 i 1240°C w piecu elektrycznym. Cały proces twórczy trwa ok. 2-3 tyg. Zastosowane szkliwa oraz wysoka temperatura wypału gwarantują długowieczność produktów.

Naczynia można używać na co dzień i myć w zmywarce. Wyjątkowy charakter ceramiki od PatinaStyle oraz fakt, że została wykonana ręcznie z największą starannością przekłada się na przyjemność z jej użytkowania. Jest nam niezmiernie miło, móc współpracować z tak twórczymi ludźmi. Cieszymy się, że możemy wam zaproponować prezent dla najbliższych, który nie tylko ładnie wygląda i dobrze smakuje, ale także jest praktyczny. Odwiedźcie PatinaStyle na https://www.facebook.com/patinastylepl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *